معرفی

روند رو به رشد خدمات آنلاین و فروش اینترنتی تمامی ابعاد زندگی ما را در برگرفته است و مهمترین فاکتور در موفقت این روش جدید، ارائه خدمات ممتاز و رضایت هرچه بیشتر مشتری از خرید خود است.
مفتخریم که در جهت ارائه بهترین کیفیت آجیل و خشکبار ایران در خدمت شما عزیزان باشیم . باشد که لبخند رضایت شما انگیزه ما را در این راه صد چندان کند.

 

 

در شبکه های اجتماعی با ما باشید

مدیریت مجموعه

در زمستان 1397 مجموعه ای از متخصصان طراحی و دیزاین، طراحی سایت، بازاریابی، بسته بندی و امور اداری دست به دست یکدیگر داده تا بزرگترین سامانه عرضه خشکبار را ایجاد نمایند.

کشور ایران با تولید انواع خشکبار رتبه اول تا سوم تولید گردو، پسته، فندق و بادام را به خود اختصاص داده است و توجه به این ظرفیت موجب افزایش اشتغال و تولید خواهد شد. گروه تولیدی و بسته بندی چلغوز پس از جلب رضایت شما هم وطنان عزیز چشم به بازارهای جهانی خواهد داشت و با عرضه کیفیت ممتاز و بی رقیب آجیل و خشکبار ایرانی در صدد رسیدن به تمامی بازارهای خارجی است.

بی تردید حمایت از کالای با کیفیت ایرانی وظیفه همه ماست.

5
تولید کننده با کیفیت
50+
محصول ممتاز
30+
محصول ویژه
1000+
مشتریان راضی

انتخاب با شماست

با ورود اینترنت به فضای زندگی، بسیاری از امور نیاز به مراجعه فیزیکی نداشته و تنها با چند کلیک قابل انجام است. در بین هزاران عرضه کننده محصولات در فضای مجازی کیفیت و خدمات به مشتری بهترین روش تبلیغ خواهد بود. گروه چلغوز امیدوار است بتواند در انجام خدمات خود به شما مشتری گرامی موفق باشد. به امید اینکه مشتری همیشگی فروشگاه ما باشید 🙂
در حال بارگذاری ...
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.
We do not share your personal details with anyone.